UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Podobny obraz

Logowanie do strefy użytkownika.
joomla user login module
 • Splash
 • Connector
 • MDI-AccessLevels
 • slider-main
 • Mobilne Systemy Walidacji
 • HelpDesk
 • Responsive_web
 • PostgreSQL
 • Arduino-Info

Aktualne wersje systemów

RKSoft.NET - ESOK 3.5.1.10
Dla systemów RKSoft.NET dostępne są aplikacje internetowe na przeglądarki.

RKSoft.NG - CHARTER 4.0.2.12
RKSoft.NG - POS ESOK 5.0.1.10

Preferencyjne warunki przejścia na najnowszy system otrzymają obecnie pracujący na systemach RKSoft.

Oprogramowanie i systemy dostępne z panelu klienta dla zalogowanych użytkowników.

Nasze systemy to:

 1. zwiększenie wydajności
 2. obniżenie kosztów
 3. bezpieczeństwo
 4. skalowalność
 5. dedykowane funkcje aplikacji
 6. kontrola dostępu - kołowroty, bramki
 1. modułowa budowa
 2. własne serwisy on-line
 3. API dla systemów zewnętrznych oraz systemów on-line
 4. mobilna walidacja biletów
 1. możliwość wynajęcia aplikacji z rodziny RKSoft w tym również na projekty okresowe
 2. możliwość utworzenia i hostingu baz danych na projekty okresowe

Systemy RKSoft mogą współpracować z bazami danych umiejscowionymi według preferencji klienta lokalnie na stacji roboczej, na własnych serwerach w sieci lokalnej lub globalnej, na serwerach dedykowanych lub w chmurze.

Wraz z najnowszym systemem ESOK RKSoft.NG będzie dostępna aplikacja na przeglądarkę internetową. Zaimplementowane w tej aplikacji funkcje będą możliwe do realizacji z poziomu przeglądarki na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Bezprzewodowe systemy kontroli dostępu (biletów)

 
 
Znajdą zastosowanie w obsłudze targów, kin, muzeów, teatrów czy nawet imprez plenerowych.
System działa w lokalnej zamkniętej sieci WiFi, która łączy serwer urządzeń z mobilnymi walidatorami - dowolne urządzenie z Win CE i wbudowanym czytnikiem kodu kreskowego, paska magnetycznego lub nośnika zbliżeniowego. Po odczytaniu nośnika komunikuje się przez serwer urządzeń z dowolną bazą danych i otrzymuje przyjazną dla obsługi akceptacje lub odmowę wraz z przyczyną odmowy.
 

 

Systemy RKSoft.NG (nowa generacja)

Nowa linia RKSoft.NG to owoc kilkunastoletniego doświadczenia w projektowaniu systemów IT, oprogramowania i kontynuacja linii RKSoft. Produkty tej linii  mogą mieć zastosowanie zarówno w małych firmach jak i w dużych przedsiębiorstwach. Modułowa budowa pozwala dokładnie dostosować system do potrzeb obiektu.

BAZA DANYCH

Każdy z systemów RKSoft.NG pracuje na bazie danych z pełnym audytem. Możliwe jest korzystanie z własnych lokalnych serwerów baz danych lub z serwerów w chmurze. Przy systemach dedykowanych dla sieci obiektów w ramach jednego właściciela lub współpracujących ze sobą, system może działać na jednym serwerze centralnej bazy danych lub na lokalnych serwerach baz danych z automatyczną wymianą danych w czasie rzeczywistym.

NOWOCZESNA I INNOWACYJNA ADMINISTRACJA SYSTEMEM

RKSoft.NG to wiele nowoczesnych rozwiązań i pod tym względem wyprzedza inne systemy dostępne na rynku. Podstawowe funkcje pozwalają na samodzielną i nieograniczoną konfigurację poziomów uprawnień użytkowników w ramach aplikacji. Do zdefiniowanych przez użytkownika systemu poziomów dowolnie można przypisywać poszczególne pozycje menu i przyciski uruchamiające poszczególne funkcje aplikacji. Użytkownicy i grupy użytkowników mogą mieć nadane uprawnienia do każdego z poziomów. Takie rozwiązanie pozwala na całkowicie swobodną konfigurację zabezpieczeń systemu w zależności od potrzeb.

FUNKCJE KSIĘGOWE

W porównaniu do poprzednich wersji systemów z rodziny RKSoft, które były ukierunkowane bardziej na obsługę klienta pod względem abonamentu, RKSoft.NG jest w pełni dostosowany do wszystkich dokumentów sprzedaży, magazynu i księgowości. Już podstawowe wersje otrzymają pełny zakres dokumentów potrzebnych przy prowadzeniu sprzedaży. Wersje wyższe będą rozwijane w kierunku małej księgowości.

SKALOWALNOŚĆ

Wszystkie poniższe moduły mogą  pracować samodzielnie, jak i łącznie tworząc jeden wspólny system dla firmy wielobranżowej.

Główne kierunki zastosowania (moduły):

 1. ESOK -  baseny, aqua parki, fitness kluby, lodowiska, siłownie, rekreacja.
 2. FLOTA - dedykowany system dla firm czarterujących jachty i wypożyczalni samochodów.
 3. FAIR - organizacja targów, najem powierzchni targowej wraz z infrastrukturą systemu biletowego i kontroli dostępu.
 4. RENTAL - wypożyczalnie maszyn, narzędzi i innego sprzetu.
 5. ARENA - stadiony, hale widowiskowe, organizacja imprez
 6. HOTEL - hotele, motele, hostele, kempingi,  pola namiotowe
 7. KD - kontrola dostępu

Podkategorie

Główny moduł systemu

ESOK - Elektroniczny System Obsługi Klienta. Znajduje zastosowanie jako oprogramowanie na basen, fitness klub, siłownię lub dowolny inny obiekt zorientowany na obsługę klienta. ESOK pozwala na rozliczenie czasu pobytu, wykorzystania usług. ESOK w RKSoft.NG stosunku do poprzednich wersji RKSoft został uproszczony przy zachowaniu wszystkich funkcji i możliwości.

Moduł pozwala na kompleksową obsługę klienta z uwzględnieniem rozliczeń za usługi dodatkowe, które zostały wykorzystane podczas pobytu na obiekcie. Możliwe jest zablokowanie z możliwości skorzystania z usług dodatkowych.

ESOK w połączeniu z modułem serwera urządzeń może być sprzężony z systemem kontroli dostępu do stref usług i ze sterownikami elektronicznych szafek, może sterować solariami, urządzeniami fitness i innymi.

Informacje o serwerach urządzeń.